ACROSS HOME s.r.o. - byty, domy, prodej, pronájem

ACROSS HOME s.r.o.

ACROSS HOME s.r.o.

Telefon:
+420 737 285 007 - 8
Email: Adresa:
Písečná 509/5
620 00 Brno
nabídka
poptávka
novinky na email
NOVINKY

JSME ČLENEM REALITNÍ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY


Komora

Nadační fond dětské onkologie KRTEK

Rozhodli jsme se finančně podpořit onkologicky nemocné děti a podílet se na zakoupení monitoru vitálních funkcí.
Krtek

VYHLEDÁVÁNÍ NEMOVITOSTÍ:


Evidenční číslo zakázky:

Realitní služby


Našim klientům nabízíme kompletní servis při prodeji, koupi nebo pronájmu domu, bytu, pozemku, chaty, chalupy či komerční nemovitosti.


Zajišťujeme zprostředkování prodeje a nákupu nemovitostí, právní servis, poradenskou činnost při výběru nemovitosti a oceňování nemovitostí.


Jak probíhá nábor nemovitostí:


Makléř se dostaví na prohlídku nemovitosti, kde je pořízena fotodokumentace a podrobný popis nemovitosti. Makléř také pomůže stanovit reálnou tržní cenu nemovitosti. Je domluvena forma spolupráce a způsob prezentace. Všechny získané nabídky jsou ihned zaneseny do naší databáze a nabídnuty evidovaným klientům.


Prezentace nemovitostí:


Jsme si vědomi své odpovědnosti za kvalitní prezentaci Vaší nemovitosti, proto Vám zajistíme kompletní inzerci a propagaci v tisku a na internetu.

Nabídky nemovitostí jsou prezentovány v tiskové inzerci zabývající se realitami - Grand Reality, Inzert Expres nebo v letákové podobě v regionech.   

Samozřejmostí je inzerce na realitních serverech - www.Sreality.cz, www.Hyperreality.cz, www.reality.idnes.cz, WikiReality.cz, www.spechaTo.cz, www.aukro.cz, www.realHit.cz a v mobilní aplikaci Allegro Reality - a na domovské stránce www.across.cz.
 

 

 

Následná realizace prodeje nás zavazuje k:

  • - sepsání náležité smlouvy ve spolupráci s advokátní kanceláří
  • - zpracování návrhu na zápis do katastru nemovitostí a následný vklad
  • - zajištění advokátní úschovy finančních prostředků
  • - zajištění zpracování znaleckého posudku

Spolupracujeme s advokátní kanceláří ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ PELÍŠEK, NAVRÁTIL & PARTNEŘI, s.r.o. a prostřednictvím ní zajišťujeme právní servis obsahující zpracování smlouvy o uzavření budoucí kupní smlouvy, kupní smlouvy, zpracování návrhu na zápis do katastru nemovitostí, zpracování smlouvy o převodu členských práv a povinností k družstevnímu bytu, zpracování všech typů nájemních smluv a smluv o advokátní úschově s úschovou finančních prostředků.


 

Valid XHTML 1.0!