ACROSS HOME s.r.o. - byty, domy, prodej, pronájem

ACROSS HOME s.r.o.

ACROSS HOME s.r.o.

Telefon:
+420 737 285 007 - 8
Email: Adresa:
Písečná 509/5
620 00 Brno
nabídka
poptávka
novinky na email
NOVINKY

JSME ČLENEM REALITNÍ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY


Komora

Nadační fond dětské onkologie KRTEK

Rozhodli jsme se finančně podpořit onkologicky nemocné děti a podílet se na zakoupení monitoru vitálních funkcí.
Krtek

VYHLEDÁVÁNÍ NEMOVITOSTÍ:


Evidenční číslo zakázky:

Osobní realitní makléř


Nemáte čas a už Vás nebaví denně procházet všechny realitní servery a tiskoviny? Nemůžete najít nemovitost podle Vašich představ? Naše kancelář používá kvalitní realitní software, který nám umožňuje kvalitní správu každé poptávky, párování nabídek a poptávek (každá nová poptávka je automaticky párována s poptávkami v databázi!) nebo rozesílání nabídek nemovitostí na Váš email. Dále naši makléři denně pečlivě sledují všechna inzertní média a také nabídky ostatních realitních kanceláři a proto máme kompletní přehled o realitním trhu.


Využijte našich znalostí a nechte se při vyhledání vhodné nemovitosti zastoupit Vaším OSOBNÍM REALITNÍM MAKLÉŘEM. Váš makléř Vám bude pravidelně předkládat vhodné nabídky, zajistí prohlídky vybraných objektů a zařídí potřebné formality spojené s koupí nebo pronájmem Vámi vybrané nemovitosti.


Nevyhovuje Vám, že se ve Vaší nemovitosti střídají zástupy makléřů z různých realitních kanceláří, které vlastně ani osobně neznáte, a nemáte proto ani přehled o tom, jak se o Vaši nemovitost postarají? Obáváte se nesolidního jednání různých zprostředkovatelů? Svěřte svou nemovitost do péče Vašeho OSOBNÍHO REALITNÍHO MAKLÉŘE, který se Vám bude o Váši nemovitost důkladně starat - doporučí Vám reálnou tržní cenu, vyhledá pro Vás vhodného kupce nebo nájemníka, zajistí vyřízení veškerých formalit včetně zpracování kompletní smluvní dokumentace a dle Vašeho zadání Vás zastoupí při všech jednáních na úřadech a se smluvními partnery.


Vyplňte níže uvedený formulář nebo nám zavolejte a už se nemusíte o nic starat. Váš OSOBNÍ REALITNÍ MAKLÉŘ vše zajistí za Vás.


Jméno:
Telefon:
Email:
 

Valid XHTML 1.0!